Відгуки про компанію JOK
- Галина Щ.
Дякую, все дуже добре!
Гарна підвіска,,надішлю сину в ЗСУ, на день народження. - Покупець
Виріб дуже класно та стильно виглядає. Це подарунок чоловіку, сподіваюсь сподобається. Мені особисто дуже !!
- Наталія Б.
Дуже вдячна за гарну прикрасу для Воїна
- Марина К.
- Татьяна Д.
- Юрій Б.
Дякую!!!Прекрасна річ,та шаидка доставка!!!
- Инна Ш.
- Ирина И.
- Андрей Х.
- Руслан П.
Коли я подзвонив спочатку сказала дівчина,що з вами звʼяжеться менеджер, а натомість скасували замовлення без пояснень. Думаю що це якісь аферисти.
